Szkoła modułowa przy Kartezjusza w Warszawie
Szkoła projektowana jest na max. 216 dzieci w kilku etapach.
Budynek z dachem płaskim zaprojektowany na nieregularnym, ortogonalnym planie. Nad strefą wejścia głównego nadwieszenie o nieco większej wysokości elewacji od reszty budynku (efekt ten uzyskano przez zwiększenie wysokości attyki). Budynek niski, dwukondygnacyjny bez podpiwniczenia.
Układ przestrzenno-funkcjonalny wnętrza- korytarzowy jedno- i dwutraktowy. Wejście główne w elewacji zachodniej w jej południowej części. Wyjścia ewakuacyjne w elewacji zachodniej i północnej. Wejście do części zapleczowej w elewacji wschodniej.
Na parterze zlokalizowano strefę wewnętrzną wejściową, szatnię dzieci, toaletę ogólnodostępną i toalety dla dzieci, salkę gimnastyczną, sale lekcyjne, świetlicę oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz węzeł żywieniowy funkcjonujący na zasadzie usług cateringowych, który złożony jest z pomieszczenia dostaw, zmywalni i rozdzielni z przygotowalnią.
Pierwsze piętro zajmują sale lekcyjne, toalety dzieci oraz pracownicza, hol rekreacyjny i pomieszczenia administracyjno-socjalne. Kondygnacje powiązane są ze sobą za pomocą wydzielonej pożarowo dwubiegowej klatki schodowej.
Budynek w technologii stalowych modułów przestrzennych (kontenerowej) pokryty płytami Cembrit.